čtvrtek 6. března 2014

Kalendář závodů / společných tréninků pro rok 2014

-->   2014 // Pepa Team // Závody // Tréninky   <--

Vytvořil jsem testovací verzi společného kalendáře, kde bychom mohli dopředu vidět, kdo se kam chystá, případně po vzájemné domluvě vkládat termíny tréninků.
Mělo by se to chovat jako běžný excelovský soubor, s tím, že pro každý měsíc je utvořený jeden list ( měsíce měníme na spodní liště ) . Pokud už máte ve svém harmonogramu zaregistrované závody, tak je uveďte do příslušného měsíce a ke svému jménu zadejte třeba "ano" , nebo "50/50" . Před název závodu uvádějte třeba "Z" a u tréninku "T", to je jen takový nápad, asi to bude rozpoznatelné i bez těchto značek. Určitě se občas stane, že v jeden den bude více akcí, v tomto případě stačí kliknout pravým myšítkem na začátek řádku, kde je číselné označení a vložit nový řádek pod/nad aktuální, dopsat datum/den a zbývající údaje. Kdyby bylo něco nejasné, napište mi prosím do komentáře a já se pokusím poradit, případně vytvořím obrázkový manuál. 


1 komentář:

  1. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

    Výměna kdekoli Váš čas je drahý. Obchodujte na počítači, mobilu a tabletu

    227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

    OdpovědětVymazat